Postani član

Sve je lakše ako nas ima više.

Zato te pozivamo: učlani se u Udruženje da dalje radimo zajedno.

Prijava

Ako želite da postanete član našeg Udruženja molimo Vas da popunite obrazac za prijavu ispod. Kad se prijavite, brzo ćete dobiti informacije o daljim koracima. Ovo je samo prvi korak, a od nas ćete dobiti detaljniji upitnik.

Naglašavamo – važne su dve stvari: da ste sa teritorije koju pokriva naše Udruženje (Župa aleksandrovačka) i da prihvatate Statut našeg Udruženja, sa svim pravima i obavezama koje iz njega proističu.

Godišnja članarina iznosi 6.000 dinara za ovu kalendarsku godinu. Članstvo važi za kalendarsku godinu, a ne za 12 meseci od dana uplate članarine. Za članove kojih nema u registru članstva za prethodnu godinu (oni se računaju kao novi članovi) plaća se još i upisnina u iznosu od 2.500 dinara.

Please prove you are human by selecting the plane.